W PROSPORT-GROUP.EU nigdy nie zapłacisz zbyt wiele za nowy rower elektryczny. Regularnie oferujemy używane i demonstracyjne miejskie e-rowery w naszym sklepie za bardzo przystępną cenę.

Znajdziesz u nasz prawdziwe miejskie e-bike'i w cenie marki B takich producentów jak BATAVUS, STELLA, GAZELLE czy SPARTA itp.

electric bike 01 electric bike 02 electric bike 03 electric bike 04

Wszystkie #Rowerytestowe można u nas zakupić w rewelacyjnych cenach z gwarancją rozruchową. W sezonie dysponujemy ogromną flotą rowerów, które po testach moga zostać w Twoich rękach.

ELEKTRYCZNA SOBOTA

Zapraszamy na darmowe testy miejskich rowerów elektrycznych holenderskich marek: #Batavus #Sparta #Gazelle etc.
Darmowe testy w wybrane soboty w godzinach 11.00-14.00

Celem testów jest możliwość pokazania użytkownikom różnic między rowerem elektrycznym, a normalnym. W większości sklepów rzadko jest możliwości przetestowania lub pojeżdżenia na kilku rowerach tego typu. Taką możliwość dajemy Państwu organizując "elektryczne soboty". Cyklicznie w wybrane soboty będziemy z Wami testować wiele modeli za darmo. Zapraszamy mile na darmową kawę i dyskusje o sprzęcie. Śledź bierzące wydarzenia na: https://www.facebook.com/prosportgroupeu

Rowery elektryczne stały się w Europie bardzo popularne i nierzadko są już codziennością. Chcemy dać Państwu możliwość zrozumienia jak działa rower elektryczny, jak o niego dbać i jaki wybrać odnośnie własnych preferencji.

Wszystkie #Rowerytestowe można u nas zakupić w rewelacyjnych cenach z gwarancją rozruchową. W sezonie dysponujemy ogromną flotą rowerów, które po testach moga zostać w Twoich rękach.

PROSPORT Group.eu oferuje wyjątkowe potestowe rowery elektryczne w najlepszych cenach.

Zapraszamy na testy oraz fachowe doradztwo. Oferujemy nowe oraz używane rowery miejskie światowych marek. Dodatkowo prowadzimy regenerację baterii rowerowych.

WYPOŻYCZALNIA E-BIKES

Rowerowa Polandia, a w naszym przypadku O-polandia z wzięła się z rowerowej Holandii – kraju w którym całe społeczeństwo żyje rowerami, a dziś już w większości e-bike'ów!, które u nas niejednokrotnie są jeszcze nowością w wielu przypadkach poza zasięgiem portfela.

Większość z nas posiada normalny rower. Jeśli jednak Chcesz pojeździć elektrykiem i poczuć wiatr we włosach wystarczy przyjść do nas założyć kartę E-RENTAL i wypożyczyć e-bike'a!

Miejski rower elektryczny

Nasze rowery elektryczne wyróżniają się na mieście. Charakteryzuje je przede wszystkim komfort jazdy oraz wyjątkowy styl. Ich zastosowanie to miasto oraz podmiejskie parki. Każdy rower posiada amortyzowaną sztycę i wygodnie osadzone szerokie siedzisko. Silnik posiada moc 250W oraz kilka trybów pracy sięgając nawet do 9 poziomów.

Dodakowo podsiadamy specjalne zapięcie zabezpieczające U-LOCK.

Wypożycz E-BIKE-a »
icon

Jak to działa?

Rowery można wypożyczyć w siedzibie firmy na okres 1h, 5h, 1 dzień oraz weekend. Firma również gwarantuje opięke techniczną w razie awarii lub innych nagłych sytuacji.

Sprawdź cennik >>

icon

Jakie dokumenty są potrzebne przy wypożyczeniu?

Dowód osobisty oraz karta E-Rental (darmowa - 10 wypożyczenie GRATIS!) oraz kaucja zabezpieczająca zgodnie z regulaminem.

icon

Czy rower jest bezpieczny?

Każdy rower jest skontrolowany pod kątem technicznym przed każdym wydaniem.

icon

O czym należy pamiętać?

Zasięg roweru to 20-45km. Zaplanuj swoja trasę!
Nie zgub kluczyka – dalej nie pojedziesz.
Przestrzegaj przepisów drogowych.
Nie niszcz.
KONTAKT 774537008 (10.00-17.00)

Regeneracja akumulatora do roweru elektrycznego

Regeneracja akumulatora, polega na demontażu starej obudowy, wyjęciu starych ogniw, zgrzaniu nowego pakietu na wzór oryginalnego pakietu, przełożeniu elementów elektroniki zabezpieczającej i balansującej (PCM, PCB) do nowego pakietu oraz montażu elementów do oryginalnej obudowy. Dzięki takim działaniom akumulator zachowuje się jak fabrycznie nowy, często posiadając większą pojemność ze względu na zastosowanie nowej technologii ogniw. Zachowanie oryginalnej elektroniki i obudowy, zapewnia pełną kompatybilność oraz bezpieczeństwo pracy. Do wszelkich regeneracji używamy oryginalnych, markowych ogniw firm , PANASONIC, i SAMSUNG.

Do regenercji stosowana jest wyłącznie technologia zgrzewania ogniw. Dzięki temu nie zachodzi ryzyko wstępnego uszkodzenia ogniwa przez jego przegrzanie i korozji elementów spowodowana użyciem topników. Dzięki możliwości zgrzewania blach połączeniowych o różnej grubości, można zregenerować większość baterii.

Marka i model ogniw jest dobierany tak, by charakterystyka pracy pakietu była zgodna z oryginałem, przy jednoczesnym uzyskaniu oczekiwanej pojemności. Dzięki regeneracji otrzymują Państwo akumulator o właściwościach oryginału w cenie zamiennika.

Przed regeneracją akumulatora zostanie wykonana diagnoza pakietu i kosztorys naprawy raz kontakt z klientem W szczególnych przypadkach, dla zamówień z nietypowym rodzajem akumulatora, może zwiększyć się koszt usługi jak i wydłużyć czas realizacji,

Procedura regeneracji:

Zużyty pakiet (wraz z obudową i ładowarką) wysyłają Państwo na adres naszej siedziby PROSPORT Kwiatowa 40 45-569 OPOLE, (dołączając potrzebne informacje do kontaktu i zwrotu pakietu). Regeneracja wykonywana jest w czasie do 14 dni od odbioru akumulatora.


Oświadczenie/zlecenie regeneracji. Pobierz

Koszt regeneracji

Koszt regeneracji akumulatora rowerowego w naszej firmie zaczyna się od ceny 599zł. Dotyczy to całkowitej wymiany ogniw, montażu, demontażu, kontroli i ładowania. Pamiętaj, iz akumulatory różnią się budową, ogniwami, ich pojemności i budową. Nie wszystkie akumulatory można regenerować ze względu na rozbudowaną elektronikę, a niektóre posiadają złożoną budowę wewnętrzną dlatego cena nie jest uniwersalna. Pojemność akumulatora można również zwiększyć co związane jest również z indywidualną wyceną regeneracji. W związku tym każdy proces regeneracji jest uzgadniany indywidualnie podczas którego ustalamy Państwa potrzeby, zakres oraz ustalamy kosztorys. Wycena oraz porada jest darmowa. Kontakt 508 239 109

Dane kontaktowe

PROSPORT-Group.eu
Kwiatowa 40
45-569 Opole

Tel.: +48 508 239 109 (9.00 - 18.00)

Tel.: +48 774 537 008 (8.00 - 15.00)

Formularz kontaktowy